механічна панель змиву для пісуара
комплект верхньої монтажної частини
для Rapido U або Rapido UMB
116 x 144 мм
механічний функціональний елемент
мінімальний тиск 0,5 бар
максимальний тиск 6 бар
1.0 - 6.0 настройка
Арматурна група II
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.28 кг |
| Висота упаковки | 56 мм |
| Довжина упаковки | 154 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Механічне |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| EAN | 4005176855535 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Skate Cosmopolitan |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для пісуара |






