Елегантність та зручність - тримач для рушника GROHE Essentials у матовому кольорі "суперсталь"!
Створення стильного та акуратного, функціонального дизайну ванної кімнати ще ніколи не було таким легким. Просто додайте у ванну чудово спроектовані аксесуари з колекції GROHE Essentials - наприклад, надійний та витончений тримач для рушників, виконаний у стильному виконанні "нержавіюча сталь", і довжина якого складає 600 мм. Тримач має приховані кріплення і виконаний у довговічному покритті GROHE StarLight, яке збереже свій блиск на довгі роки. Його також легко встановити - достатньо слідувати простим покроковим інструкціям. Не забудьте також подивитися інші вироби колекції - гачок для халата, туалетний йоржик, тримач туалетного паперу, а також інші тримачі для рушників і поручні для ванн. А якщо ви не бажаєте довго підбирати продукцію, зверніть увагу на наші готові набори аксесуарів. Аксесуари GROHE Essentials - точне виробництво, найвища якість та надійний дизайн. Ідеальний завершальний штрих!
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.68 кг |
| Висота упаковки | 670 мм |
| Довжина упаковки | 70 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| EAN | 4005176412448 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






