без електроніки Tectron
156 x 197 мм
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.39 кг |
| Висота упаковки | 63 мм |
| Довжина упаковки | 238 мм |
| Ширина упаковки | 223 мм |
| EAN | 4005176283567 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Tectron Skate |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






