Завдяки неймовірно точному проектуванню, оригінальній комбінованій конструкції, бездоганному дизайну і досконалій якості виконання скляна мильниця-поличка колекції GROHE Allure Brilliant з настінним металевим тримачем, виконаним у неперевершеному зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine®, стане вдалим естетичним та функціональним доповненням інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
- колір: хром
- поверхня металічних частин: глянцева
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.96 кг |
| Висота упаковки | 155 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упаковки | 160 мм |
| EAN | 4005176900075 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Allure Brilliant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






