Мінімалістичний дизайн завжди актуальний в силу характерних для нього витончених ліній і простих форм. Підвісна раковина GROHE Bau Ceramic, виконана з урахуванням його основних принципів, виглядає елегантно і зі смаком. Вона ідеально підійде для інтер'єру сучасної ванної кімнати, підкреслюючи легкість і природну красу простору.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 553 x 386 мм
- настінний монтаж
- 1 отвір під змішувач
- з переливом
- можлива комбінація з напівп'єдесталом GROHE Bau Ceramic (39426000) або п'єдесталом GROHE Bau Ceramic (39425000) - докуповуються окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 13.3 кг |
| Висота упаковки | 415 мм |
| Довжина упаковки | 590 мм |
| Ширина упаковки | 210 мм |
| EAN | 4005176405976 |
| Колекція | Bau Ceramic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Підвісна |






