Чудовий баланс візуальної лаконічності й функціональності втілений в накладній раковині GROHE Cube Ceramic. Вирізняючись компактним дизайном, дана модель ідеально підійде для невеликої за площею ванної кімнати, доповнюючи її сучасним стилем і практичністю.
Гладка поверхня виробу володіє спеціальним покриттям GROHE PureGuard®, антибактеріальні властивості якого спрямовані на запобігання розмноження бактерій і підтримку неперевершеного вигляду раковини на довгі роки експлуатації.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 410 x 410 мм
- накладна на стільницю
- без отворів під змушувач
- без переливу
- набір кріплень входить у комплект поставки
- GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 10.59 кг |
| Висота упаковки | 426 мм |
| Довжина упаковки | 419 мм |
| Ширина упаковки | 141 мм |
| EAN | 4005176442667 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Cube Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | На стільницю |






