Дозатор рідкого мила з настінним тримачем GROHE Essentials Cube — це чудове поєднання витонченої форми і стильного колірного рішення, наповнене чарівною візуальної естетикою і бездоганною практичністю. Такий аксесуар, безумовно, займе гідне місце в інтер'єрі сучасної ванної кімнати, наповнюючи його значними зовнішніми і функціональними перевагами.
Представлена модель виготовлена з комбінації двох матеріалів — матового скла і металу — і виконана в унікальному довговічному покритті GROHE Long-Life Shine®.
- колір: хром
- поверхня металічних частин: глянцева
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- об'єм: 160 мл
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
Комплектація:
- дозатор рідкого мила GROHE Essentials (40394001)
- настінний тримач GROHE Essentials Cube (40508001)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.75 кг |
| Висота упаковки | 188 мм |
| Довжина упаковки | 126 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 91 мм |
| EAN | 4005176328381 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром, Матове скло |






