Дозатор миючого засобу GROHE Cosmopolitan — геніальне втілення сучасного мінімалізму і функціональності. Відмінною рисою даної моделі, яка виділяє її серед інших диспансерів аналогічного призначення, є спосіб її установки, що передбачає прихований монтаж. Таке чудове рішення дозволить максимально розвантажити робочу поверхню на кухні і спростить процес виконання безлічі побутових завдань.
- колір: темний графіт
- поверхня: матова
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- об'єм ємності для миючого засобу: 500 мл
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.5 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 245 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4005176489402 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Cosmopolitan |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






