Призначення виробу: для унітазу
Тип монтажу панелі змиву: Горизонтальний або вертикальний
Режими змиву: 3 режими змиву: 2-х об'ємний, старт_стоп або безперервний
Розмір панелі змиву: Стандартна 156x197 мм
Рекомендований мінімальний тиск (бар): 0,5 бар
Максимальний тиск, бар: 5 бар
Управління змивним клапаном: Пневматичне
Дизайн: Skate
Матеріал: ABS пластик
Колір: Суперсталь
Технології: GROHE Long-Life Shine
Економічна стоп-функція: Так
Ізоляція від конденсаційної вологи: Так
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.64 кг |
| Висота упаковки | 126 мм |
| Довжина упаковки | 206 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Горизонтальний або вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 166 мм |
| EAN | 4005176834721 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Skate |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Нержавіюча сталь браш |
| Призначення | Для унітазу |






