Стильний і напрочуд простий у монтажі! Завдяки тримачу туалетного паперу GROHE Start Cube ще ніколи не можна було так швидко додати дизайнерський аксесуар, який зробить ванну кімнату більш стильною та приємною. Тонкий, елегантний і розроблений у Німеччині з найкращих матеріалів, він ідеально виглядає в будь-якій сучасній ванній кімнаті. А завдяки прихованому кріпленню він має справді професійний вигляд. Тримач для туалетного паперу також оснащений технологією GROHE Long-Life Shine: довговічне покриття , яке легко миється і блищить роками. Але не забувайте, як легко його встановити! Його можна прикрутити за допомогою шурупів і дюбелів (входять в комплект) або, для ще більш зручного рішення, приклеїти! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. А якщо ви хочете створити бездоганну ванну кімнату, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як гачок для халатів, кільце для рушників, вішалка для рушників і кутовий душовий кошик.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.52 кг |
| Висота упаковки | 143 мм |
| Довжина упаковки | 155 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 79 мм |
| EAN | 4005176753794 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






