Вишуканий дизайн, представлений оригінальною конструкцією й ефектним колірним рішенням, розкішне зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine®, бездоганна якість виконання і неймовірно зручна система швидкого монтажу роблять тримач туалетного паперу колекції GROHE Grandera відмінним естетичним та функціональним доповненням інтер'єру будь-якого сучасного санвузла.
- колір: хром/золото
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- тримач без кришки
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.45 кг |
| Висота упаковки | 85 мм |
| Довжина упаковки | 488 мм |
| Ширина упаковки | 336 мм |
| EAN | 4005176927713 |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром Золото |
| Призначення | Аксесуар |






