Основні характеристики продукту
з інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для моніторингу, налаштування та обслуговування
Літієва батарея 6В, тип CR-P2
термін служби батареї прибл. 7 років (150 спрацьовувань на день)
Аератор GROHE Water Saving 5,7 л/хв.
гнучкі з'єднувальні шланги
Зворотній клапан
грязьові фільтри
із вбудованим електромагнітним клапаном
зовнішній акумулятор
система швидкої установки
багатоступінчастий індикатор стану батареї
7 встановлених програм
схвалено РЄ
клас шуму 1 відповідно до DIN4109
клас захисту змішувача IP 59
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.47 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 165 мм |
| EAN | 4005176695667 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | |
| Електроживлення | Елемент живлення 6 вольт |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






