Завдяки своєму лаконічному дизайну і чудовій якості виконання прозора мильниця GROHE Essentials прекрасно доповнить інтер'єр будь-якої сучасної ванної кімнати.
Дана модель призначена для установки на настінний металевий тримач — докуповується окремо. Перелік відповідних артикулів наведено нижче в описі.
- матеріл: прозоре скло
Комплектація:
- мильниця GROHE Essentials (40368001)
- без тримача – докуповується окремо
- рекомендовані тримачі: GROHE Essentials (40369xx1)*, GROHE Essentials Cube (40508xx1)*, GROHE Essentials Authentic (40652001), GROHE BauCosmopolitan (40585001)
* xx – колір виробу
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.25 кг |
| Висота упаковки | 124 мм |
| Довжина упаковки | 113 мм |
| Тип аксесуара | Мильниця |
| Ширина упаковки | 56 мм |
| EAN | 4005176326219 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Прозоре скло |






