метал
504 мм (відстань між отворами 450 мм)
приховане кріплення
GROHE Long-Life Finish – стійке довговічне покриття
Шурупи та дюбелі в комплекті
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.17 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Тип аксесуара | Поручень |
| Ширина упаковки | 95 мм |
| EAN | 4067393016304 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






