Стильний і напрочуд простий у встановленні! З тримачем туалетного паперу GROHE Start Cube ще ніколи не було так просто додати дизайнерський аксесуар, який зробить життя у ванній кімнаті більш стильним і приємним. Тонкий, елегантний і розроблений у Німеччині з найкращих матеріалів, він ідеально виглядає в будь-якій сучасній ванній кімнаті. А завдяки прихованому кріпленню він має справді професійний вигляд. Тримач для туалетного паперу також оснащений технологією GROHE Long-Life Shine - довговічне покриття, яке легко очищається і виблискує роками. Але не забувайте, як легко його встановити! Його можна прикрутити за допомогою шурупів і дюбелів (входять в комплект) або, для ще більш зручного рішення, приклеїти! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. А якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як гачок для халатів, кільце для рушників, вішалка для рушників і кутовий душовий кошик.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.4 кг |
| Висота упаковки | 131 мм |
| Довжина упаковки | 145 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 88 мм |
| EAN | 4005176753565 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






