Змішувач для кухні GROHE Red Duo - саме зручне доповнення до вашої кухні.
Миттєво отримаєте окріп прямо з крана завдяки витонченому і функціональному змішувачу для кухні GROHE Red Duo. Окріп відмінно підходить для заварювання чаю та кави, а також для приготування їжі і наповнення каструль.
Функція подачі окропу активується за допомогою натискання на кнопку, яка захищена від використання дітьми. Високий C-подібний вилив робить наповнення великих ємностей простим, а кут повороту в 150 ° збільшує зручність використання.
Технологія GROHE SilkMove забезпечує плавність і точність управління важелем змішувача. При використанні цього продукту головне - безпека: завдяки автоматичному блокуванню GROHE ChildLock дитина не зможе випадково відкрити воду і обпектися.
Клас енергоефективності продукту - A, що дозволяє перевести бойлер в режим канікул - в цьому стані температура води буде обмежена 60 ° C.
Здатний миттєво надати до 5,5 л окропу, бойлер зроблений з титану для чудового захисту від корозії, а сліпуче хромове покриття змішувача GROHE Long-Life Shine збереже свій блиск на довгі роки.
Фільтр GROHE Red очищає воду від важких металів і вапна, збільшуючи термін життя як бойлера, так і змішувача. Покупцям також буде цікаво придбати змішуючий вентиль Coldfill (40841001) на заміну кухонних змішувачів для відкритих водонагрівачів.
Вентиль змішує холодну воду з окропом, миттєво надаючи вам теплу воду. Це означає, що вам більше не потрібно буде чекати, поки вода нагріється і, як наслідок, ви витратите менше води.
складається із:
GROHE Red Duo одноважільний змішувач для мийки
монтаж на один отвір
C-вилив
GROHE ChildLock кнопка безпечного відкриття киплячої води
сертифікована TUV потрійна електронна система захисту від випадкового відкриття киплячої води
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE SilkMove 28 мм керамічний картридж
теплоізольований трубкоподібний вилив
площина обертання 150°
відокремлені водні шляхи
гнучкі з'єднувальні шланги
підключення до бойлерної системи GROHE Red
GROHE Red бойлер L size
резервуар для киплячої і гарячої води
5.5 л 100° C киплячої води
загальний об'єм 7 л
необхідний тиск на вході 1-7 бар
із гнучким з'єднувальним шлангом та виходом для киплячої води
схвалено CE
живлення 230 В 50 Гц
споживана потужність 2100 Вт
споживана потужність у режимі очікування 15 Вт
клас енергоефективності А
GROHE Red комплект для фільтру
для захисту бойлера від накипу
об'єм 600 л при 20° dKH
5-фазовий фільтр
лічильник для вимірювання витрати фільтрованої води
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 12.02 кг |
| Вид виливу | C-вилив |
| Висота упаковки | 400 мм |
| Довжина упаковки | 640 мм |
| Ширина упаковки | 600 мм |
| EAN | 4005176989209 |
| Гарантія | 172 місяців |
| Колекція | GROHE Red |
| Країна виробник | Румунія |
| Поверхня | Хром |
| Тип управління | Важільний |






