з інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для моніторингу, налаштування та обслуговування
встановлення на 1 отвір
Літієва батарея 6В, тип CR-P2
термін служби батареї близько 7 років (150 спрацьовувань на день)
багатоступінчастий індикатор стану батареї
змішувальний пристрій з регульованим обмежувачем гарячої води
із вбудованим електромагнітним клапаном
зовнішній акумулятор
Аератор GROHE WaterSaving 5,7 л/хв
фільтри від бруду
гнучкі з'єднувальні шланги
Зворотній клапан
система швидкої установки
7 встановлених програм
автоматичне скидання
термічна дезінфекція
режим очищення
додаткові функції та точні налаштування з пульта 36407
клас шуму 1 відповідно до DIN4109
клас захисту змішувача IP 59
схвалено РЄ
мін. рекомендований тиск 1,0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.46 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 345 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 170 мм |
| EAN | 4005176695582 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | Елемент живлення 6 вольт |
| Колекція | Get E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






