Подвійний гачок для банних халатів/рушників GROHE Grandera — це чудове поєднання оригінальної форми, представленої гармонійною комбінацією строгих прямих ліній і елегантних плавних обрисів, унікального довговічного покриття GROHE Long-Life Shine® та надзвичайно високої якості виконання.
Цей незрівнянний сантехнічний аксесуар у тандемі з іншими виробами із однойменної колекції створять ефектну стилістичну композицію, яка вдало доповнить інтер'єр будь-якої сучасної ванної кімнати.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.21 кг |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Довжина упаковки | 95 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176927980 |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Аксесуар |






