Виготовлене з високоякісного металу із застосуванням унікального зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®, підключення для душового шланга колекції GROHE Grandera в кольорі «хром» забезпечить вам максимальний комфорт і зручність під час проведення водно-гігієнічних процедур.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- зовнішня різьба 1/2"
- захист від зворотного потоку води
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.18 кг |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 168 мм |
| Ширина упаковки | 118 мм |
| EAN | 4005176931154 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для душу |






