Керамічні вентилі 1/2 дюйма, 90 °
GROHE Long-Life Shine блискуче і міцне хромоване покриття
GROHE WaterSaving: обмежувач витрати 5,7 л / хв
Прецизійне управління з тактильною системою (опція)
GROHE AquaGuide, тонкий і регульований аератор
виступ 143 мм
гнучка підводка від виливу до бічних кранів
штоковий донний клапан 1 1/4 дюйма
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.77 кг |
| Висота упаковки | 575 мм |
| Ширина упаковки | 204 мм |
| EAN | 4005176499685 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Allure New |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






