Мінімалістичний дизайн дозатора рідкого мила GROHE Essentials підкорить вас своєю витонченістю, вишуканістю і ефектною виразністю. Дана модель відрізняється прекрасним поєднанням лаконічної форми, актуального колірного рішення і високої якості виконання. Такий стильний аксесуар ідеально впишеться в інтер'єр сучасної ванної кімнати, надаючи йому неповторну атмосферу комфорту і затишку.
Зупиняючи вибір на представленій моделі, ви забезпечуєте себе практичним пристосуванням для санвузла, яке буде радувати вас своєю досконалою красою навіть через багато років користування завдяки наявності унікального довговічного покриття GROHE Long-Life Shine®, відомого своїми блискучими зносостійкими властивостями.
- колір: суперсталь
- поверхня металічних частин: матова
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- об'єм: 160 мл
Комплектація:
- дозатор рідкого мила GROHE Essentials (40394DC1)
- без тримача - докуповується окремо
- можлива комбінація з наступними тримачами: GROHE Essentials (40369DC1), GROHE Essentials Cube (40508), GROHE BauCosmopolitan (40585), GROHE Essentials Authentic (40652)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.46 кг |
| Висота упаковки | 176 мм |
| Довжина упаковки | 126 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176421532 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






