Туалетний гарнітур з йоржиком GROHE Essentials — ваш вірний помічник у підтримці ідеальної чистоти на внутрішній поверхні чаші унітаза. Незважаючи на те, що даний аксесуар призначений для виконання не самої приємної роботи, виглядає він абсолютно приголомшливо.
Рукоятка і тримач йоржика мають довговічне покриття GROHE Long-Life Shine®, яке відоме своїми унікальними зносостійкими властивостями.
- колір: хром
- поверхня металічних частин: глянцева
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- настінний монтаж
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.01 кг |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Тип аксесуара | |
| Ширина упаковки | 210 мм |
| EAN | 4005176326400 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






