вертикальний монтаж
156x197 мм
кнопкове управління
Кріпильна рама із пластику
кріплення приховане
Призначення виробу: для унітазу
Тип монтажу панелі змиву: тільки вертикальний
Режими змиву: 1 обсяг змиву
Розмір панелі змиву: стандартна
Рекомендований мінімальний тиск (бар): 0,5 бар
Максимальний тиск, бар: 5 бар
Управління змивним клапаном: механічне
Дизайн: Skate
Матеріал: нержавіюча сталь
Колір: суперсталь
Економічна стоп-функція: немає
Звукоізоляцонная панель: немає
Ізоляція від конденсаційної вологи: так
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.6 кг |
| Висота упаковки | 68 мм |
| Довжина упаковки | 202 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Механічне |
| Ширина упаковки | 158 мм |
| EAN | 4005176282850 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Skate |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Нержавіюча сталь браш |
| Призначення | Для унітазу |






