Тримач мильниці, склянки для зубних щіток або дозатора рідкого мила GROHE Essentials прекрасно поєднує в собі естетичну виразність, вишукану простоту і відмінну практичність. Конструкція даної моделі має плавні обриси, витонченість яких ідеально підкреслює ефектне колірне рішення, створюючи чудову дизайнерську композицію, наповнену індивідуальністю і унікальним характером.
Представлений аксесуар відрізняється неймовірно простою системою монтажу та легкістю в догляді, яку забезпечує унікальне довговічне покриття GROHE Long-Life Shine®, що славиться своїми дивовижними зносостійкими властивостями.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
- можлива комбінація з: мильницею GROHE Essentials (40368001), склянкою для зубних щіток GROHE Essentials (40372001) або дозатором рідкого мила GROHE Essentials (40394DL1)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.35 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для склянки чи мильниці |
| Ширина упаковки | 90 мм |
| EAN | 4005176430022 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця матовий |






