Grohtherm Special Рукоятка для розблокування обмежувача температури
Призначена для включення термічної дезінфекції в термостатах серії Grohtherm Special
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.05 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 75 мм |
| Ширина упаковки | 75 мм |
| EAN | 4005176364723 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Grohtherm Special |
| Країна виробник | Китай |






