2 режими змиву: подвійний і старт/стоп
для пневматичного змивного клапана AV1
GD 2 змивний бачок
для вертикального монтажу
130 x 172 мм
із ABS
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE WaterSaving технологія неперевершеного потоку при економному використанні води
панель змиву із магнітним тримачем
сумісна із Rapid SLX
для використання із Rapid SL і Uniset із бачком GD 2, будь ласка, замовляйте ревізійний короб 40911000 (продається окремо)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.39 кг |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 207 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 168 мм |
| EAN | 4005176442506 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Skate Air S |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для унітазу |






