Бездоганний дизайн, неймовірна практичність і чудова якість виконання полички-решітки GROHE Selection Cube — це ідеальне комбо для створення стильного, затишного та максимально комфортного інтер'єру ванної кімнати для приємного виконання щоденної рутини по догляду за собою.
Дана модель вирізняється продуманою багатофункціональною конструкцією, абсолютною простотою її установки й ефектним хромованим покриттям GROHE Long-Life Shine®, унікальні зносостійкі властивості якого дозволять зберегти презентабельний вигляд виробу на довгі роки користування.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 600 мм
- відстань між кріпленнями: 575 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.03 кг |
| Висота упаковки | 126 мм |
| Довжина упаковки | 642 мм |
| Тип аксесуара | Полочка-решітка |
| Ширина упаковки | 206 мм |
| EAN | 4005176347917 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Тайвань |
| Поверхня | Хром |






