для кріплення профілів до підлоги і стіни
оцинкований
попередньо зібраний
кріпильний матеріал
10 шт. в коробці
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.34 кг |
| Висота упаковки | 145 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| EAN | 4005176935855 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rapid Pro |
| Країна виробник | Німеччина |






