Подвійний тримач GROHE Essentials для рушників у матовому кольорі "суперсталь" - стиль та подвійна зручність!
Колекція аксесуарів GROHE Essentials включає всі продукти, які допоможуть вам створити бездоганний дизайн. Зручний тримач для рушників у виконанні "нержавіюча сталь", довжина якого становить 600 мм, є чудовим місцем для зберігання рушників. Спроектований у Німеччині цей подвійний тримач виконаний у довговічному покритті GROHE StarLight, яке збереже своє сяйво довгі роки. Тримач можна легко встановити завдяки покроковим інструкціям. Не забудьте вибрати й інші відповідні аксесуари з цієї колекції – такі, як гачок для халата, утримувач туалетного паперу, тримачі для рушників та поручні для ванни. Якщо ви не бажаєте довго підбирати продукцію, зверніть увагу на наші готові набори аксесуарів. Аксесуари GROHE Essentials - точне виробництво, висока якість та надійний дизайн.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Висота упаковки | 663 мм |
| Довжина упаковки | 113 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 59 мм |
| EAN | 4005176413278 |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






