блок для мінералізації збагачує питну воду магнієм (40 мг/л) та солями кремнієвої кислоти (55 мг/л) для отримання найкращого смаку
тиск води, що подається 1.00 - 4.00 бар
термін служби – 1 рік
сумісний із змішувачами GROHE Blue Purе
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.96 кг |
| Вид виливу | |
| Висота упаковки | 121 мм |
| Довжина упаковки | 418 мм |
| Функція охолодження та газування | |
| Ширина упаковки | 121 мм |
| EAN | 4005176748028 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | GROHE Blue Pure |
| Країна виробник | Австрія |
| Призначення | |






