2000 мм
для бортика ванни, плиткового бортикадушевого гарнітуру.
GROHE Long-Life Finish – стійке довговічне покриття
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.5 кг |
| Висота упаковки | 45 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упаковки | 205 мм |
| EAN | 4005176775543 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Колекція | Relexaflex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






