Одна вбудована частина і одна панель управління обслуговують до трьох пристроїв (підключень) для ванни або душа
Оптимальне підведення труб за рахунок нижнього підключення
Можливість підгонки положення накладної панелі в межах 6 градусів
Мінімальна глибина монтажу - всього 75 мм
Гарантована відповідність вимогам щодо захисту від зворотного потоку при переоснащенні для моделей на два виходи
Ще одна вагома перевага нашої системи - її адаптивність: можна встановити вбудовану частину в процесі основних ремонтних робіт, а з остаточною концепцією інтер'єру і зовнішньою частиною пристрою визначитися пізніше.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.79 кг |
| Висота упаковки | 170 мм |
| Довжина упаковки | 185 мм |
| Ширина упаковки | 185 мм |
| EAN | 4005176413469 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rapido Smartbox |
| Країна виробник | Німеччина |






