Рушникотримач GROHE Essentials уособлює бездоганне поєднання чудового стилю, виключної функціональності і надійної німецької якості. Завдяки продуманій конструкції типу вішалки-полиці дана модель дуже зручна не тільки для розвішування використовуваних на даний момент, але і зберігання чистих банних рушників, що дуже практично і доцільно.
Крім відмінно спроектованої форми, представлений виріб відрізняється наявністю дивовижного зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®, яке дозволить насолоджуватися незмінною красою тримача навіть через багато років користування.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 604 мм
- відстань між кріпленнями: 550 мм
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.21 кг |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 770 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 345 мм |
| EAN | 4005176327988 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






