Тримач туалетного паперу GROHE Essentials Cube — це уособлення бездоганного лаконічного дизайну і неймовірної практичності, що створюють чудову візуальну і функціональну комбінацію, яка ідеально доповнить інтер'єр сучасної ванної кімнати.
Поверхня даної моделі виконана в довговічному зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine®, яке володіє дивовижними експлуатаційними характеристиками, що сприяють збереженню зовнішньої презентабельності виробу на довгі роки користування.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- тримач без кришки
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.33 кг |
| Висота упаковки | 143 мм |
| Довжина упаковки | 125 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 69 мм |
| EAN | 4005176324598 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






