настінний монтаж
GROHE Long-Life Shine хромоване покриття поверхні
GROHE SilkMove керамічний картридж D 46 мм
GROHE WaterSaving Технологія досконалого потоку при зменшенні витрати води
регулювання витрати води
обмежувач температури, що налаштовується
можливість встановлення мін. витрати 2,5 л/хв.
відведення для душу знизу 1/2"
вбудований зворотній клапан
металевий важіль
довжина важеля 120 мм
приховані S-подібні ексцентрики
із захистом від зворотнього потоку
без душового гарнітуру
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.76 кг |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176871801 |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | Не потрібне |
| Колекція | Euroeco Special |
| Країна виробник | Таїланд |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для душу |
| Тип управління | Важільний |






