Накладна панель змиву
для Tectron Skate інфрачервоної електроніки для пісуарів 37321001 та 37324001
GROHE Long-Life Shine хромована обробка
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.26 кг |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Режими змиву | |
| Тип монтажу панелі змиву | |
| Управління змивним клапаном | |
| Ширина упаковки | 185 мм |
| EAN | 4005176985959 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Tectron Skate |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | |






