Настінний металевий поручень колекції GROHE Essentials, вирізняючись вишуканою формою і чудовими експлуатаційними характеристиками, дозволить створити необхідні комфортні умови для людей з обмеженими фізичними можливостями з метою забезпечення їх зручності та безпеки під час проведення водно-гігієнічних процедур.
Даний сантехнічний аксесуар виконаний з високоякісного міцного металу і володіє неперевершеним довговічним покриттям GROHE Long-Life Shine®, а також бездоганною системою швидкого монтажу з доданою до неї простою покроковою інструкцією.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 349 мм
- відстань між кріпленнями: 295 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.58 кг |
| Висота упаковки | 375 мм |
| Довжина упаковки | 105 мм |
| Тип аксесуара | Поручень |
| Ширина упаковки | 61 мм |
| EAN | 4005176326325 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






