Набір чашок GROHE Red виготовлений з термостійкого скла — міцного матеріалу, який володіє високою стійкістю до різких перепадів температур. Посуд з даної сировини абсолютно безпечний для щоденного користування і легкий в догляді, оскільки його можна мити в посудомийній машині.
На додаток до прекрасних технічних характеристик чашки мають привабливий лаконічний дизайн з нанесеною фірмовою символікою GROHE Red, що надає їм особливу стилістичну індивідуальність і виразність.
- колір: прозорий з символікою GROHE Red
- матеріл: термостійке скло
- об'єм: 250 мл
- кількість: 4 шт. у наборі
- можна мити в посудомийній машині
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.41 кг |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Тип аксесуара | |
| Ширина упаковки | 250 мм |
| EAN | 4005176883255 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | GROHE Red |
| Країна виробник | Чехія |
| Поверхня | Прозоре скло |






