Придбання тримача запасного рулону туалетного паперу GROHE Essentials — це прекрасна можливість не опинитися в бентежній ситуації, пов'язаній з раптовим виявленням відсутності необхідного предмета особистої гігієни.
Дана модель порадує вас бездоганним стилем, чудовим колірним рішенням, унікальним зносостійким покриттям GROHE Long-Life Shine® і простотою установки.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.41 кг |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для папіру |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| EAN | 4005176429309 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця |






