Гачок для халата GROHE Allure Brilliant — володар оригінального дизайну, який уособлює естетику виразної простоти, вишукану розкіш, унікальний стиль і неймовірну практичність.
Даний аксесуар представлений у бездоганному довговічному покритті GROHE Long-Life Shine®, яке відоме своїми чудовими зносостійкими властивостями, що сприяють збереженню первісного вигляду виробу на довгі роки користування.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.22 кг |
| Висота упаковки | 85 мм |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Ширина упаковки | 90 мм |
| EAN | 4005176899300 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Allure Brilliant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






