Накладна раковина GROHE Essence Ceramic — це більше, ніж просто елегантний силует. Дана модель уособлює естетику сучасного дизайну в його кращому прояві. Вишукана форма, актуальне виконання і функціональність визначають її як досконалий елемент інтер'єру, який наповнить ванну кімнату комфортом і красою.
Експлуатаційні параметри виробу не менш прекрасні, ніж його зовнішній вигляд. Дивовижне покриття GROHE PureGuard®, яке наділене унікальними антибактеріальними та брудовідштовхуючими властивостями, сприяє підтримці ідеальної чистоти поверхні раковини з мінімальними витратами сил і часу, необхідних для її очищення.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 600 x 400 мм
- накладна на стільницю
- без отворів під змушувач
- без переливу
- з керамічним зливним гарнітуром, кришка знімна
- без функції перекривання води
- набір кріплень входить в комплект поставки
- GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 12.3 кг |
| Висота упаковки | 407 мм |
| Довжина упаковки | 687 мм |
| Ширина упаковки | 105 мм |
| EAN | 4005176566493 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Essence |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | На стільницю |






