метал
654 мм (відстань між отворами 600 мм)
приховане кріплення
GROHE Long-Life Finish – стійке довговічне покриття
Шурупи та дюпелі в комплекті
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.88 кг |
| Висота упаковки | 665 мм |
| Довжина упаковки | 115 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 60 мм |
| EAN | 4067393016540 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






