метал
приховане кріплення
GROHE Long-Life Finish – стійке довговічне покриття
підходить для прикручування (з використанням шурупів та дюбелів) або приклеювання (клейові комплекти GROHE QuickGlue A1 41 127 000 продаються окремо)
запасна монтажна пластина (40 917 000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.25 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 90 мм |
| Тип аксесуара | Гачок для халата |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4067393016212 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






