з інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для моніторингу, настройки та сервісного обслуговування
для холодної або змішаної води
з адаптером 100-230 V змінного струму, 50-60 Hz, 6 V постійного струму
GROHE WaterSaving Технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
аератор 9 л / хв
накладна панель з нержавіючої сталі
вилив покриття суперсталь
винос 232 мм
7 попередньо встановлених режимів:
- автоматичний змив
- термічна дезінфекція
- миючий режим
додаткові функції і точні налаштування за допомогою пульта дистанційного керування 36407
комплект верхньої монтажної частини для прихованого монтажного короба 36336000, 36336001 або 36337000, 36337001
Схвалено в СE
клас шуму I по DIN 4109
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.61 кг |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4005176896705 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | 220 вольт |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Прихований монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Нержавіюча сталь матова |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






