Рушникотримач GROHE Essentials — це максимально стильний, функціональний і практичний аксесуар для ванної кімнати, візуальні і технічні параметри якого створюють неймовірну дизайнерську композицію, яка ідеально відповідає стандартам лаконічної естетики.
Дана модель виготовлена з високоякісного металу і виконана в унікальному довговічному покритті GROHE Long-Life Shine®, завдяки якому виріб буде радувати вас своєю незмінною красою і дивовижним блиском навіть через багато років експлуатації.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- довжина: 604 мм
- відстань між кріпленнями: 550 мм
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.78 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 620 мм |
| Тип аксесуара | Полочка-решітка |
| Ширина упаковки | 290 мм |
| EAN | 4005176430091 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця матовий |






