Стильний і напрочуд простий у встановленні! З тримачем для туалетного паперу GROHE Start ще ніколи не було так просто додати дизайнерський аксесуар, який зробить життя у ванній кімнаті більш стильним і приємним. Тонкий, елегантний, розроблений у Німеччині, він ідеально виглядає в будь-якій сучасній ванній кімнаті. Завдяки прихованому кріпленню він має гарний вигляд і виглядає по-справжньому професійно, а GROHE Long-Life Shine дарує довговічне покриття, яке виблискує роками. Але не забувайте, як легко його встановити! Тримач можна прикрутити (саморізи та дюбелі в комплекті) або, для ще більш зручного рішення, приклеїти! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. А якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати з відповідними аксесуарами, тоді не забудьте про додаткові аксесуари: гачок для халата, кільце для рушників або вішалку для рушників.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.37 кг |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 144 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 55 мм |
| EAN | 4005176782992 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






