Для механічного змиву або установки Tectron
Інфрачервоної електроніки на 6 V або 230 V
Комплект чорнового монтажу
У комплекті з запірним вентилем
Мінімальний тиск 0,5 бар
Оперативний тиск максимум 10 бар
промивна трубка
Функціональний блок змонтований і перевірений на заводі
Підводи води на 1/2 із зовнішнім різьбленням
Сполучна коробка для мережі живлення 230 В
Монтажний короб з ущільнювачами
Точки кріплення для сухого монтажу та обмуровування
Регульована ревізійна шахта для комплектів
Готового монтажу розміром 116x144 мм
Максимальний тиск, бар: 5 бар
Дизайн: Rapido U
Колір: хром
Електроживлення: 220 вольт або 6 вольт
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.88 кг |
| Висота упаковки | 165 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Режими змиву | |
| Тип монтажу панелі змиву | |
| Управління змивним клапаном | |
| Ширина упаковки | 210 мм |
| EAN | 4005176837920 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rapido U |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | |
| Поверхня | Синій |
| Призначення | |






