для Grohtherm Micro
включає в себе:
для приєднання трубопроводів гайка 3/8 дюйма
T-подібний перехідник
2 відводи із зовнішньою різьбою 3/8 дюйма
гнучкий з'єднувальний шланг
приєднувальні гайки
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.19 кг |
| Висота упаковки | 45 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упаковки | 95 мм |
| EAN | 4005176207181 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Grohtherm Micro |
| Країна виробник | Німеччина |






