матеріал: нержавіюча сталь
габарити: 490 x 150 x 100 мм, довжина бортика 40 мм, внутрішній розмір 410 мм
придатний для миття у посудомийній машині
із захистом від корозії
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.34 кг |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 540 мм |
| Тип аксесуара | Коландер |
| Ширина упаковки | 205 мм |
| EAN | 4005176740596 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Країна виробник | Китай |






