Лаконічний дизайн — це завжди про витонченість, виразність, стиль і комфорт. Тримач для аксесуарів GROHE Essentials є яскравим представником цього напряму, поєднуючи в собі візуальну естетику і практичність.
Розглядувана модель виконана в унікальному довговічному покритті GROHE Long-Life Shine®, яке дозволить насолоджуватись прекрасним зовнішнім виглядом виробу довгі роки користування.
Даний тримач чудово поєднується з мильницею, склянкою для зубних щіток і дозатором рідкого мила із однойменної колекції, що дає можливість створити саме ту комбінацію, яка необхідна для завершення вашого ідеального інтер'єру ванної кімнати.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
- можлива комбінація з: мильницею GROHE Essentials (40368001), склянкою для зубних щіток GROHE Essentials (40372001) або дозатором рідкого мила GROHE Essentials (40394001)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.31 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для мильниці,Тримач для склянки чи мильниці,Тримач для склянки |
| Ширина упаковки | 90 мм |
| EAN | 4005176326196 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






